Wakacyjne must-have: duża torba Lazy | Sumer must-have: big Lazy bag

Latem wszędzie jest mnie pełno. Jeżdżę w wiele różnych miejsc, załatwiam dużo spraw i ze względu na to, że doba ma zaledwie 24 godziny, piszę dla Was posty z naprawdę dziwnych miejsc.

Kiedy mój czas i plan dnia jest tak napięty, zwykle zabieram ze sobą mnóstwo rzeczy. MacBooka, iPada, smartfona, wodę, portfel, owoce, kosmetyczkę, książkę... Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Ale nie o to chodzi. Gdzieś przecież trzeba te rzeczy trzymać. Najlepiej w dużej torbie.
Moim nowym dodatkiem jest Lazy Bag od Cocoono w kolorze czarnym. Jest wykonana z wytrzymałego, naturalnego materiału, ale przede wszystkim jest naprawdę ogromna!


Mieści wszystkie rzeczy, które zabieram ze sobą każdego dnia i jeszcze jest w niej miejsce na małe zakupy :)Mimo mojego zamiłowania do porządku, znalezienie w niej czegokolwiek wcale nie jest takie proste...
 Ale jakoś daję sobie z tym radę :)
Uwielbiam ją ze względu na rozmiar i materiał.Ma wymiary aż 40 cm x 35 cm, a jej szerokość to 18 cm. Mogłabym się w niej cała schować! No, może bez przesady, ale połowa mnie na pewno by weszła.


Materiał to odporna na zagniecenia bawełna. I super. Torba w takim rozmiarze nawet jeśli jest wyładowana po brzegi (ale wtedy chyba nikt by jej nie podniósł...) jest narażona na zagniecenia. A odporny na nie materiał rozwiązuje sprawę. 


Faktura materiału jest bardzo ciekawa - czerń sprawia wrażenie lekko wypłowiałej, z domieszką szarości, delikatnego fioletu... Rewelacja!


Dużym plusem jest wewnętrzna kieszonka na smartfona. Ogromnie ucieszyła mnie jej obecność, bo na początku byłam trochę przerażona tym, że będę musiała wrzucić telefon w otchłań torebki, razem z milionem innych rzeczy. Dzięki niej mam go pod ręką. Tak samo jak z kieszonką na portfel.Zobaczcie, jak prezentuje się torebka, a ja jednocześnie zapraszam Was na kolejny post z drugą torebką Coccono, który pojawi się do końca tego tygodnia. W międzyczasie będę miała dla Was inne posty, które na pewno Was zainteresują :)PS. Zaglądajcie na mojego Instagrama. Na Insta Story publikuję dla Was unboxingi i zapowiedzi nowych postów. Dzięki nim najszybciej będziecie wiedzieli, czego spodziewać się w kolejnych postach!


ENGLISH


In the summer I am always everywhere. I travel a lot and visit many different places, I do also a lot of things and because the day is just 24 hours, I write for you posts with really strange places.

When my time and schedule are so tight, I usually carry a lot of stuff with me. MacBook, iPad, smartphone, water, wallet, fruit, cosmetics, book... I could do it indefinitely. But that is not the point. My point is, you have to hold those things somewhere. The best option is to put them in a big bag.


My new accesories is Lazy Bag from Cocoono in black. It is made of durable, natural material but above all it is really huge!


It holds all the things I take with me every day and there is still room for small shopping.Despite my love to the perfect order, founding anything in that bag isn't as easy as it could be ! :)But I deal with it with no problem :)I love it because of its size and material.It has dimensions up to 40 cm x 35 cm and its width is 18 cm. I could all hide in it! Well, maybe without exaggeration, but half of me would definitely go in.


This material is resistant to creasing cotton. Great! A bag of such size even if it is unloaded (but then no one would lift it...) is exposed to creases. And the resistant material solves the problem.


The texture of the material is very interesting - black makes a slightly faded impression, with a touch of grays, delicate violet... Superb!


A big plus is the internal pocket for the smartphone. I was greatly impressed by her presence, because at first I was a bit scared that I would have to throw my phone into the abyss of a purse, along with a million other things. Thanks to her I have it at hand. Same as pocket wallet.See how the purse is presented, and I'll also be inviting you to another post with another Cocoono purse that will arrive by the end of this week. In the meantime I will have other posts for you which will surely interest you :)PS. Check out my Instagram. Through Insta Story I publish for you unboxing and announcements of new posts. Thanks to them you will be the fastest to know what to expect in next posts!

7 komentarzy:

 1. Świetna torba, a zdjęcia zachwycają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, staram się żeby zdjęcia jak najbardziej się Wam podobały!

   Usuń
 2. Fajna :) Ale chyba wolałabym mniejszą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę zdradzić, że w kolejnym poście z Cocoono pojawi się mniejsza ;)

   Usuń
 3. Zgadzam się, bardzo się taka torba przydaje :) Super wakacji życzę ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Torba bardzo mi się podoba, ale trochę się boje, ze jak wrzucę do niej laptopa i cały galimatias, to wszystko sie o siebie porysuje. Masz jakieś osobne etui na laptopa? Zdjęcia są świetne, super pokazują torbę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Torba jest genialna, ale New Balance również <3

  OdpowiedzUsuń

Co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.