o minimedge | about

21:53:00
Miłośniczka minimalizmu, pięknych zdjęć oraz Instagrama. To chyba najkrótszy, ale najlepiej charakteryzujący mnie opis. Jak każdy kocham podróże, dobre jedzenie, lubię być dobrze ubrana
i testować najbardziej zaskakujące nowości... Dlaczego więc mój blog jest inny niż wszystkie? Mam nadzieję, że już to wiesz!

Jestem otwarta na współpracę z małymi, dużymi i tymi największymi firmami. Interesują mnie wszystkie branże, ponieważ najbardziej zależy mi na możliwie najszerszej tematyce publikowanych przeze mnie postów - nie chcę zamykać się tylko na jeden obszar. Mile widziane współprace zaskakujące!

Współpracuję także z osobami, które nie mają jeszcze własnej firmy, ale mają pasję, są zaangażowane w wartościowe projekty i chcą powiedzieć o tym światu.

Można się ze mną skontaktować mailowo minimedge@gmail.com lub telefonicznie (numer podam po kontakcie mailowym). Wszystkim zainteresowanym przesyłam swoje statystyki z ostatniego tygodnia lub miesiąca.

nie zastanawiaj się - po prostu napisz

Chętnie poznam nowe, ciekawe osoby nie tylko w celu współpracy, ale przede wszystkim Was, moich fanów. Staram się na bieżąco odpisywać na Wasze wiadomości (nie zawsze mi się to udaje ze względu na baardzo pokaźną ich ilość), ale robię wszystko co w mojej mocy, żeby każdy otrzymał ode mnie odpowiedź.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.