Jajka, mleko i... fridge! Eggs, milk and... fridge!

Naturalnie.

Tak lubię wyglądać.

Delikatnie, idealnie i zdrowo.

Dlatego właśnie tym razem postanowiłam przetestować kosmetyki fridge by yDe.


Najważniejszym faktem na temat fridge jest to, że ich produktów można używać wyłącznie przez 2,5 miesiąca od daty produkcji. Ogromnie mi się to podoba, ponieważ daje mi poczucie prawdziwej świeżości składników i braku konserwantów.


I, oczywiście, produkty fridge należy trzymać nigdzie indziej jak w lodówce :)


Długą chwilę przyzwyczajałam się do widoku kremu zaraz obok mleka i jajek, ale na dłuższą metę jest to niezwykle praktyczne - sięgając z samego rana po krem do twarzy nie zapominam o śniadaniu i na odwrót! Przygotowując śniadanie nie mam jak zapomnieć o swojej cerze.

Miałam przyjemność testować krem 1.2 water coat oraz krem koloryzujący.Water coat idealnie nawilżył moją skórę, a jednocześnie zadbał o to, aby cera nie przetłuszczała się (niestety ma do tego ogromne skłonności). Jego konsystencja jest wyjątkowo lekka, przyjemna, a zapach delikatny. Jest to dla mnie ważne, ponieważ wiosną i latem nie lubię zbyt mocnych zapachów.

Drugi krem, będący lekkim kremem rozświetlającym i podkładem w jednym wzbudził mój zachwyt. Mam bardzo jasną cerę, dlatego dobranie do niej jakiegokolwiek podkładu graniczy z cudem. Swoją drogą, dlaczego na polskim ryku kosmetyków jest tak wiele podkładów "średnich" i "ciemnych" kiedy tak naprawdę Polki potrzebują szerokiej gamy tych najjaśniejszych? Mówi się później, że chodzimy z pomarańczową maską na twarzy, a jakie mamy inne wyjście, kiedy najjaśniejszy podkład jest ciemniejszy od karnacji o co najmniej kilka odcieni?


Wracając do podkładu - szczerze mogę go polecić wszystkim dziewczynom, zmagającym się z opisanym przeze mnie wyżej problemem. Krem od fridge nie jest tak mocno inwazyjny jak standardowy podkład, tak naprawdę po prostu wyrównuje koloryt cery, zakrywając niedoskonałości. Ogromnym plusem jest to, że po jego aplikacji nie czułam na twarzy nic tłustego, a niestety już kilka minut po aplikacji standardowego podkładu bardzo często odczuwam wrażenie takiej tłustej twarzy.

Do zamówienia dołączone były 3 urocze próbki

Zarówno krem jak i podkład fridge spełniły moje oczekiwania. Ba, nawet je przerosły! fridge to ogromna dawka świeżości, naturalności i zdrowia. Kojarzą mi się z produktami do gotowania najwyższej jakości, które zawsze mam u siebie w lodówce, ponieważ uwielbiam gotować. Nie wyobrażam sobie zatem zaserwowania mojej rodzinie dania z produktów kiepskiej jakości i tak samo jest z moją cerą. Jest warta tego, aby zadbać o nią jak najlepiej.

Dlatego teraz obok jajek i mleka w mojej lodówce gości fridge.

Fridge | Fridge na Facebooku | Fridge na Instagramie

ENGLISH

Naturally.

I like to look like this.

Subtly, perfectly and healthy.

That is why this time I decided to test the fridge by yDe cosmetics.


The most important fact about the fridge is that their products can only be used for 2.5 months from the date of manufacture. I love it so much because it gives me a sense of true freshness of ingredients and lack of preservatives.


And, of course, fridge products should be kept only in the refrigerator :)


It took me a long time to get used to the view of the face cream next to milk and eggs, but in the long term it is very practical - while I open the fridge in the morning for getting my face cream I do not forget about breakfast and vice versa! When preparing breakfast I cannot forget about my skin.

I had the pleasure of testing 1.2 water coat and coloring cream.


Water coat perfectly moisturizes my skin and at the same time protects my skin from getting greasy (unfortunately, it has a huge tendency to do so). Its consistency is exceptionally light, pleasant, and the smell is delicate. This is important for me, because in spring and summer I do not like too strong smells.

The second cream, which is a lightening cream and a foundation in one, simply delighted me. I have a very fair complexion, so choosing really good foundation is bound to a miracle. By the way, why are there so many "medium" and "dark" foundations among Polish cosmetics when in fact Polish women need a wide range of the brightest ones? Later people said that we walk with an orange mask on our face, but what we have to do when the lightest foundation is darker than the skin by at least a few shades?


Going back to the foundation - I can honestly recommend it to all the girls struggling with the problem described above. The fridge cream is not as invasive as a standard foundation, it simply levels up the skin color, covering the imperfections. A huge plus is that after the application I did not feel any grease on my face, when, unfortunately, already a few minutes after application of a standard foundation very often I have the greasy face impression.

With ordered cosmetics I received 3 adorable samples

Both the cream and the foundation by fridge met my expectations. What's more, even surpassed them! The fridge is just a huge dose of freshness, naturalness and health. They are similar for me with the highest quality cooking products that I have always had in my fridge because I love to cook. So I can not imagine serving my family with poor quality products and the same case is with my skin. It is worth it to take care of it as well as I can.

That's why now next to eggs and milk in my fridge guests... fridge by yDe.

Fridge | Fridge on Facebook | Fridge on Instagram

1 komentarz:

Co o tym myślisz?

Obsługiwane przez usługę Blogger.